TCE Honour Roll - All Awards and Prizes, by Student, Tasmania, 2004

This report lists every award or prize won by Tasmanian students in the selected year, along with the name of their school and subject.

25 of 173 entries are shown.
Page 1 of 7:
1 2 3 4 ....7
Jump to Page:
1 Armacost, Joshua Calvin Secondary School Kingston Multimedia Outstanding Achievement - VET  
2 Akhurst, Emily Ruth Calvin Secondary School Kingston   Top TCE Group  
3 Donnelly, Aaron Claremont College Claremont Sport and Recreation Outstanding Achievement - VET  
4 Carnes, Jonathan Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Outstanding Achievement - High TER  
5 Grabek, Daniel Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Outstanding Achievement - High TER  
6 Denniss, Luke Guilford Young College Hobart/Glenorchy Engineering Outstanding Achievement - VET  
7 Roberts, Thomas Guilford Young College Hobart/Glenorchy Automotive Outstanding Achievement - VET  
8 Arneaud, Simon Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Top TCE Group  
9 Carnes, Jonathan Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Top TCE Group  
10 Grabek, Daniel Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Top TCE Group  
11 Miller, George Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Top TCE Group  
12 Rose, Annie Kristine Guilford Young College Hobart/Glenorchy   Top TCE Group  
13 Littlejohn, Rachael Launceston Christian School Riverside   Top TCE Group  
14 Cameron, Olivia Launceston Church Grammar School East Launceston   Outstanding Achievement - High TER  
15 James, Daniel Launceston Church Grammar School East Launceston   Outstanding Achievement - High TER  
16 Brunacci, Katherine Launceston Church Grammar School East Launceston Visual Arts Outstanding Achievement - Specialised  
17 Ernst, Alexander Launceston Church Grammar School East Launceston Seafood Industry (Aquaculture) Outstanding Achievement - VET  
18 Bailey, Johanna Clare Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
19 Cameron, Olivia Alice Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
20 Ganguly, Amit Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
21 James, Daniel Robert Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
22 Morrison, Aidan Daniel Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
23 Park, Myoung-sup Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
24 Priestley, Jessica May Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
25 Ransley, Jessica Casey Launceston Church Grammar School East Launceston   Top TCE Group  
Home Privacy Policy Contact Us
Please tell us what you think...
About the new site...
I am using a...
Please tell us what you dislike, or how the site could be better...